Zdrowie

Codziennie dowiadujemy się o istnieniu nowej alergii, nowego elementu zawierającego toksyczne elementy w naszym środowisku atakującego nasz organizm.
Czy wiesz, że w jedzeniu zawarte są chemiczne związki pochodnych ropy naftowej. 
Do tego trzeba dodać zanieczyszczenia chemiczne zawarte w popularnych tradycyjnych kosmetykach, których używamy na co dzień; ołów w szminkach, w kremach, żelach; pochodne ropy naftowej, oleje syntetyczne, parafiny, parabeny, pochodne formaldehydu, formaliny, barwniki syntetyczne środki zapachowe jak perfum… to naprawdę długa lista, która w sposób bezpośredni zanieczyszcza organizm poprzez bezpośredni kontakt ze skórą, która jest największym organem ciała człowieka.
Skóra jest połączona przez naczynia krwionośne ze wszystkimi narządami i układami, więc każdy produkt, który stosujemy bezpośrednio na nią ma niewymierny wpływ na cały nasz organizm.
Zespoły takie jak MCS (Multiple Chemical Sensitivity) to niezwykłe alergie biorące się znikąd, w znacznym stopniu są to obciążenia chemiczne jakie przyjmuje nasz organizm nieświadomie.
Kosmetyki Alqvimia są wolne od toksycznych i chemicznych syntez, są oparte na surowcach w 100% naturalnych, czystych i najwyższej jakości olejkach eterycznych, nie tylko mają lepsze efekty kosmetyczne, ale przede wszystkim korzyści dla zdrowia dzięki roślinnym substancjom czynnym, działają holistyczne i opiekuńczo na ciało, umysł i duszę.
 CV Primary Essence  to nie tylko wyjątkowy i skuteczny efekt kosmetyczny, ale także również profilaktyka zdrowia naszej skóry i organizmu nie obciążająca dodatkowo i nie przyjmująca niepotrzebnych toksyny związanych z chemikaliami … 
 CV Primary Essence do profilaktyka zdrowia o skutecznych efektach kosmetycznych i doskonałe samopoczucie….

 

Czy wiesz, że aby kosmetyk nazywał się naturalnym wystarczy  w jego składzie tylko 25 % składników pochodzenia naturalnego…

ul. Mikołaja Kopernika 32 lok 6
00-336Warszawa
mail: info@alchemiaurody.pl
tel. 00 48 513 109 909

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Zgoda