Współpraca

Dlaczego warto współpracować z Alqvimia?
Współpraca z Alqvimia to wyjątkowość, jakość, zdrowie i przyszłość wieku XXI
Nasza oferta dla profesjonalistów to nie tylko kosmetyki 100% naturalne, to także sporządzone procedury zabiegów, które krok po kroku prowadzą do ich wykonania, Alqvimia Spa dla profesjonalistów to kreatywna kosmetyka dla ludzi świadomych.
W dzisiejszych czasach świadomy konsument pielęgnacji urody szuka czegoś więcej, głębszej wszechstronnej pielęgnacji urody i nie tylko dotyczącej tej zewnętrznej, wie że równowaga wewnętrzna pomiędzy ciałem i umysłem jest kluczem do zdrowia, dobrego samopoczucia i zachowania naturalnego piękna i owalu twarzy.
Dlatego salony kosmetyczne, spa, balneoterapia i wellness wybrały taką filozofię profilaktyki zdrowia.
Metoda Alqvimia Spa.
Alqvimia oferuje dla sektora kosmetyki profesjonalnej szeroką gamę kosmetyków do wykonania zabiegów na twarz i ciało reagującą na nowe wymagania klienta.
Nasze zabiegi kosmetyczne w 100% naturalne wykorzystują błoto i sól najwyższej jakości połączone z olejami i olejkami eterycznymi dostarczając wyjątkowych efektów, nie tylko zewnętrznych, ale i wewnętrznych.
Nowa koncepcja holistyczna ukierunkowana jest jako profilaktyka zdrowia i uzyskanie doskonałego samopoczucia oraz zatrzymanie procesu starzenia, utrzymanie piękna i naturalnej urody w  oryginale bez zniekształcania rysów twarzy.
mail; info@alchemiaurody.pl 

 

 

 

 

 

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Zgoda