Założyciel

CV PRIMARY ESSENCE. Kim jesteśmy Alchemia Urody SPA, wellness, kosmetyki naturalne

CV PRIMARY ESSENCE


Kim jesteśmy.
Zespół producentów kosmetyków dla profesjonalistów i aromaterapeutów przy współpracy ze specjalistami z dziedziny kosmetyki profesjonalnej umożliwił zaistnienie marki.
Firma CV Primary Essence wyróżnia się zdolnością tworzenia linii produktów naturalnych, dzięki którym profesjonaliści sektora kosmetycznego mogą osiągnąć najlepsze efekty i zadowolenie w swoich miejscach pracy.
Tym co wyróżnia markę CV Primary Essence to kombinacja najlepszej jakości i czystości składników aktywnych pochodzenia roślinnego z odpowiednich części świata, a w szczególności olejków eterycznych, ekstraktów roślinnych i olejów tłoczonych na zimno. Linie kosmetyków prezentowane są poprzez nowoczesne i atrakcyjnie wyglądające opakowania klasy Premium nadające się do 100% recyklingu będące połączeniem tradycji z zaawansowaną technologią respektującą i chroniącą przyrodę.

CV Primary Essence stworzyła szereg produktów nie zawierających sztucznych perfum, gdyż olejki eteryczne mają swój własny cudowny zapach. Wszystkie produkty są hipoalergiczne, zostały przetestowane dermatologicznie i nigdy nie były testowane na zwierzętach. Uzyskane wyniki testów są bardzo pozytywne.
Aromaterapia jest techniką sięgającą tysięcy lat wstecz, która staje się obecnie techniką bardzo dobrze znaną. Sekret jej powodzenia tkwi w dwóch aspektach, które rzadko kiedy są zapewniane przez inne terapie w tym samym czasie. Olejki Eteryczne działają na dwa różne sposoby: z jednej strony ich złożoność molekularna czyni je substancjami bardzo pożytecznymi w różnych zastosowaniach terapeutycznych, a z drugiej strony na poziomie kosmetycznym olejki oferują to czego poszukują kosmetolodzy: doskonałą zdolność do penetracji skóry i docieranie do naczyń krwionośnych.
Antyseptyczne właściwości wyciągów chronią przed rozprzestrzenianiem się bakterii, co jest bardzo użyteczne podczas wykonywania różnych zabiegów.
Działają one również ochronnie dla profesjonalistów sektora kosmetycznego.
Olejki eteryczne regenerują i stymulują wzrost komórek, regulują czynność gruczołów łojowych, nawilżają i opóźniają proces starzenia się skóry.
Przyspieszają one eliminację martwych komórek i odpadów międzykomórkowych poprzez system limfatyczny. To oznacza, że codzienne zastosowanie olejków eterycznych zachowuje młodość naszej skóry.
Olejki Eteryczne nie działają wyłącznie na poziomie kosmetycznym, ale również w sferze psychicznej, jako że są one substancjami zapachowymi działającymi na poziomie umysłowym i emocjonalnym.
Zapachy mogą relaksować, harmonizować, działać w stanach depresyjnych.
Ponadto profesjonalistka pracująca z produktami wykorzystującymi działanie aromaterapii ma możliwość podzielenia się różnymi zapachami ze swoimi klientami w swoim salonie, zapachami matki natury obfitującymi w naturalne własności olejków.
Poprzez nasze kursy i szkolenia będziesz w stanie rozpoznać prawdziwą aromaterapię zastosowaną w zabiegach kosmetycznych oraz poznać rzecz najistotniejszą: nauczysz się dokonywania personalizacji zabiegów poprzez zestawianie produktów zawierających różne naturalne olejki eteryczne.
Codzienne szukamy nowych optymalnych rozwiązań do codziennej pielęgnacji zdrowia i urody w harmonii z naturą razem z technologią XXI wieku.
Joan Cano
Aromaterapeuta i Kosmetolog
Dyrektor Generalny CV Primary Essence


Absolwent Hiszpańskiej szkoły perfumiarstwa i kosmetyki która ma ponad 800 lat istnienia.
Bazuje na Alchemii, to związek mistycznej wiedzy z eksperymentalną metodą naukową.
Nauka i duchowość razem. 
Jest to nowy paradygmat, który zwycięży w XXI wiek

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Zgoda