Ekologiczny zabieg na twarz i KOBIDOTAPE CVPE

Ekologiczny zabieg na twarz i KOBIDOTAPE CVPE

Japońskiej technika masażu KOBIDOTAPE tapingu i połączenie eko kosmetyków certyfikowanych przez ecocert.
Poszukiwanie piękna i dobrego samopoczucia poprzez idealną równowagę między ciałem i umysłem jest istotą naszej filozofii.
Poszukiwanie idealnej harmonii doprowadziło nas do stworzenia całkowicie naturalnych profesjonalnych zabiegów opartych na niezliczonych właściwościach olejków eterycznych.

Dzięki aromaterapii jesteśmy w stanie spotęgować działanie tak, aby osiągnąć doskonałe samopoczucie poprzez zastosowanie olejków eterycznych, które nie tylko działają za poziomem skóry.

Tysiące wrażeń i uczuć wyłaniają się z ich aromatów łącząc się z ich właściwościami kosmetycznymi, aby osiągąć naturalną równowagę dla pełnej korzyści twojego ciała i umysłu.

CV Primary Essence oferuje połączenie wielu technik, dzięki czemu możesz zaoferować unikalne naturalne zabiegi, których efektem są wspaniałe rezultaty estetyczne, gwarantujące dobre samopoczucie swoim klientom i tobie.

Zjawiskowy zabieg na twarz o doskonałym działaniu ujędrniającym, który jest oparty na organicznych i naturalnych kosmetykach.

Polega na wykonaniu zabiegu liftingującego i kineziotapingu twarzy uzupełnionego o starożytną technikę japońskiego masażu Kobidotape.

Efekt jest natychmiastowy, widoczne podniesieniu łuku brwiowego, skóra staje się jędrna, policzki powracają na swoje miejsce.

Działanie tego rytuału to również uwalnianie napięć na poziomie energetycznym, pobudzenie energii Chi, znanej z tradycyjnej kultury chińskiej, co oznacza „niezbędny przepływ energii".

Ten nowatorski rytuał jest przeznaczony dla tych osób zarówno kobiet i mężczyzn, które nie chcą poddać się inwazyjnym operacjom, czy zabiegom kosmetyki estetycznej, bo po prostu nie chcą zmieniać naturalnych rysów twarzy.

Działanie: 

- Facemodeling 
- ujędrnianiające
- odżywiające
- zatrzymujące procesy strzenia
- nawilżające
- liftingujące
Więcej informacji na temat tego wyjątkowego zabiegu eko otrzymasz pisząc do nas.

email: info@alchemiaurody.pl 
CV Primary Essence ponad 20 lat praktycznego doświadczenia.  
KATALOG CV PRIMARY ESSECE 

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Zgoda