Kosmetyka naturalna

Co to jest kosmetyka naturalna?

To kosmetyka w 100% naturalna wykorzystująca składniki pochodzenia organicznego jak oleje tłoczone na zimno, olejki eteryczne, ekstrakty roślinne, glinki, wody źródlane, algi ...
100% Kosmetyki naturale to składniki certyfikowane pochodzące z roślin leczniczych z różnych stron świata.
Kosmetyki naturalne wykonane są nie tylko w standardzie najwyższej kontroli jakości, ale przede wszystkim z miłością do roślin i ludzi,
którzy z nich będą korzystali.
W CV Primary Essence podjęliśmy wyzwanie tworzenia prawdziwych kosmetyków naturalnych zachowując wszelkiego rodzaju procedury w rygorze certyfikatu ISO.
CV Primary Essence  to marka premium w sektorze kosmetyki naturalnej wykonana na bazie antycznej wiedzy o roślinach (Espagiria), jak i wiedzy o wpływie uniwersum na właściwości roślin.
Wybieramy komponenty o najwyższej jakości i czystości co sprawia, że nasze produkty i zabiegi pielęgnacyjne dla sektora kosmetyki profesjonalnej są wyjątkowe o natychmiastowych i długotrwałych efektach kosmetycznych.
Wiemy, że z czystości roślin, które skrupulatnie wybieramy do tworzenia kosmetyków naturalnych rodzą się niepowtarzalne prawdziwe eliksiry piękna i zdrowia.
Kosmetyki naturalne
Nasze kosmetyki to gwarancja 100% składników naturalnych tym bardziej, że rośliny z których otrzymujemy olejki esencjonalne i oleje tłoczone na zimno są pozyskiwane z upraw biologicznie kontrolowanymi i pochodzą z upraw ekologicznych.
Kosmetyka naturalna dobrze wpływa na nasze zdrowie i chroni naszą planetę.
Dlatego od ponad 30 lat otrzymujemy wiele nagród i certyfikatów różnego rodzaju, które świadczą o najwyższej jakości naszych produktów, które tworzymy w sposób rzemieślniczy wykorzystując technologię XXI wieku.
 to nie tylko efekty kosmetyczne, to w wielkim stopniu zdrowie, a to dlatego, że świadomie ją wybierając ograniczamy znacznie wchłanianie toksycznych składników ropopochodnych.
CV Primary Essence  to wyjątkowa marka kosmetyki profesjonalnej kosmetyki naturalnej dla świadomych profesjonalistów.
info@alchemiaurody.pl

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Zgoda