O.E. Jałowiec (juniperus communis) CVPE

O.E. Jałowiec (juniperus communis) CVPE

Olejek eteryczny z Jałowca (juniperus communis)

W antycznych cywilizacjach używano Jałowiec podobnie jak kadzidłowiec, w Tybecie używano do obrządków religijnych i leczenia. Jałowiec to krzak, który palono aby odstraszać złe duchy, również czę...

W antycznych cywilizacjach używano Jałowiec podobnie jak kadzidłowiec, w Tybecie używano do obrządków religijnych i leczenia. Jałowiec to krzak, który palono aby odstraszać złe duchy, również często używano go w momentach zarazy i epidemii.

Pozyskiwany jest z destylacji parowej gałęzi i jagód, najczęściej dostępny to ten, który rośnie w środkowej Europie.

Podstawowy skład tego olejku eterycznego to: proteiny, celuloza, tłuszcz, wosk, żywice, kwas octowy, kwas mrówkowy, alfa pinen, sabinene, mircenu, alkohol, kamfora jałowcowa.

Skład... 100% olejek eteryczny z Jałowca, kraj pochodzenia Indie.

Polaryzacja YANG

Właściwości kosmetyczne:
Trądzik, antyseptyczny dla skóry, wszystkie choroby i stany zapalne skóry, cellulitis, oczyszczający, bóle mięśniowe, suche egzemy, na tłuste włosy, wykwity skórne, oczyszcza krew, reguluje zatrzymywane płyny w organizmie, relaksuje włókna mięśniowe, tonizuje skórę, na żylaki.

Właściwości terapeutyczne:
Zmniejsza nadmierne ilości kwasu moczowego w organizmie, na zapalenia oskrzeli, anty reumatyczny, na rwę kulszową, antyseptyczny, zapobiega chorobom zakaźnym, na obrzęki, pobudza krążenie kwi, stymuluje procesy trawienne, antyseptyczny, przy infekcjach układu moczowego, ból głowy, marskość wątroby, zapalenie pęcherza, polipy, cholesterol, osłabienie, artretyzm, zaparcia, krwotoki płucne, hemoroidy, niestrawność, białaczka, owrzodzenia, oczyszcza krew.

Właściwości emocjonalne:
Powiększa zaufanie do samego siebie, otwiera kanały komunikacji z innymi o charakterze głębokiej tolerancji i życzliwości, dostarcza siły i witalności, idealny przy stanach zmęczenia emocjonalnego, poczucia winy, utrata wiary w siebie, osłabienie, brak satysfakcji, dla osób bardzo aktywnych bez cierpliwości i tolerancji do innych co prowadzi to życia w samotności, przykładowo tyczy się osób, które pracują z innymi i nie tolerują innej formy pracy wykonywanej przez innych, co sprawia, że konfrontują się w czynnościach codziennych. Wyjątkowy w sytuacjach strachu, utraty wizerunku i statusu. Utrata witalności seksualnej, zapewnia rozwój duchowy i umysłowy, dostarcza wolności umysłu i absolutnego spokoju, walczy ze zmęczeniem, stresem, bezsennością, na nerwobóle stomatologiczne, nerwobóle reumatyczne, oczyszcza krew, oczyszcza z wibracji negatywnych, oczyszcza domy i mieszkania, oczyszcza aurę, detoksykuje fizycznie i psychicznie, ułatwia komunikację umysłową.

Właściwości seksualne:
Bezpłodność, obfite okresy menstrualne i krwotoki, skąpe miesiączki, bolesne i znikome okresy menstruacje.

 

  • Skład

    Juniperus communis oil


Sposób użycia

Stosuj zawsze zgodnie z zaleceniami dyplomowanego aromaterapeuty lub lekarza.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Zgoda